]

Kõik mida sa lood on kunst

TELLIMINE

     
 

E-poest tellimise info:

Meil on ainult e-pood. Kaupadele ise järgi tulla pole võimalik.

Kaupade ostmiseks kliki toodete juures oleval ostukorvil  ja valige soovitud kogus.

(NB! Ostul võib ette tulla olukorda, kus reaalne laoseis erineb tegelikust. Sellisel juhul antakse teile sellest läbipäevil peale tellimuse kinnitamist teada e-mailile). Peale ostu kinnitamist tuleb kohe teie mailile arve kauba eest.

Kui oled valinud endale kõik tooted, mida soovid, siis vali endale sobiv saatmisviis ja kinnita oma tellimus. Kauba komplekteerime ja paneme teele peale arve tasumist 7 tööpäeva jooksul. Tarneaja pikkus on kujundatud vastavalt meie võimalustele ja palume tellimust tehes sellega arvestada!!

Saatmisviisid:

 Itella SmartPOST-  See on automaatne postipakisüsteem. Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Kauba kättesaamiseks peate valima endale kõige sobilikuma pakiautomaadi ja teatama tellimuses märkuste real oma tel nr-i. SmartPOSTi koduleht on siin: www.smartpost.ee

 Eesti Post - Täpsem summa sõltub paki kaalust. See transpordi liik sobib, teie pakk on kaalult raskem, kui2 kg. Samuti sobib see transport siis, kui tahate kindlam olla oma paki kohalejõudmises. Kui oleme paki postimajja viinud, saate paki oma postkontorist kätte 2-3 tööpäeva jooksul peale postitamist. Paki kulgu on võimalik soovi korral jälgida.

 Eesti post *transportida ettevaatlikult*- See transpordi liik sobib kergesti purunevatele või raputamist mitte kannatavatele kaupadele, kuhu on infoks märgitud *transportida ettevaatlikult*. Kui oleme paki postimajja viinud, saate paki oma postkontorist kätte 2-3 tööpäeva jooksul peale postitamist. Paki kulgu on võimalik soovi korral jälgida.

 

Teil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul, raha kauba eest tagastatakse teie arvele, postikulu ei tagastata. Tagastamise postikulu kannab klient. Kaup peab olema tagastamisel kasutamata ja originaalpakendis. Kui kaup ei rahulda teid, siis palun võtke meiega ühendust, võib-olla saame probleemi lahendada - alati püüame leida teile kõige parema lahenduse!!!
 

*Tasumine

Tellimuse eest palume tasuda 7 päeva jooksul. Kui soovite pikemat maksetähtaega, siis palun sellest teavitada. Kui te pole 7 päeva jooksul tellimust tasunud ja pole pikendanud maksetähtaega, siis tühistame teie tellimuse.

 Ülekande tegemisel palume selgitusse lisada arve number.

Tellimuse staatus kodulehe ei ole seotud automaatselt pangaga, seega võib staatus kodulel mõnda aega veel erineda peale arve tasumist.

 
Edukat tellimist!

 
     

«
» 
Koduleht Elitec'st