Ilu loomiseks meie sees ja ümber!

Grupi kohtumine - Sõnumid teejuhilt

> Koolitused, e-kursused >Grupi kohtumine - Sõnumid teejuhilt
Grupi kohtumine :projektsioonikaartitega isiklik sügavama taseme töö. Osalemise tühistamisel kuni 3 päeva enne workshopi tagastatakse 50% arve summast. Koha grupis tagab täielikult makstud arve.

Loe rohkem siit: http://www.siseminerahu.ee/Sonumid-teejuhilt-grupitoo-projektsioonikaartitega

Projektsioon kaartid töötavad põhimõttel, kus toimub mõtte esitamine ülekantud tähenduses. Metafoorid on kujundid, piltlikud väljendid ja sümbolid, mis ümbritsevad meid kogu aeg. Metafooride kasutamisel teraapias kantakse ühe nähtuse või objekti omadused või tunnused sarnasuse alusel üle teisele. Need ülekanded on varjatud võrdlused meie elust.
Meis kõigis on enda sees olemas omadused, et lahendada enda probleeme. Metafoorid aitavad meile peegeldada seda, mis on meis juba olemas ja annavad meile kätte õige teeotsa liikumiseks.

See meetod aitab ergutada mõtlemis- ja kujutlusvõimet, võimaldab parema ühenduse intuitsiooniga, loob emotsionaalsust. 
Selle meetodi abil saame oma analüüsiva mõtlemise ümber lülitada kuulama oma sisehäält ja olla iseenda tervendajad. See meetod aitab avaneda ka neil, kes muidu on väga ratsionaalselt peas kinni.

Kui tunned vajadusi paremini mõista oma elu, saada teada, mis sind takistab ja liikuda soovitud tulemuse poole, õppides kuulama oma sisehäält, ennast rohkem usaldada; mõista nii ennast, kui maailma; saada teadlikumaks ise endast ja oma ümbrusest on see meetod hea valik.

Grupitöö on suuremas osas praktiline, seega igaühel siit saadav kogemus on sügavalt ja isiklikult teda puudutav. Ei ole valesid tõlgendusi ja vastuseid, on vaid kohtumine oma alateadvusega ja seal on kõik vastused olemas. Sellest kogemusest on võimalik vaid võita.
Töötame piltidega ka kaartitega, millele ei ole keegi andnud tõlgendust ega ühtegi tähendust. Tõlgendus sellele on just see, mis on sinu puudutus hetkel selle pildiga. Juhendamise abil läheme selle tõlgendusega samm haaval sügavamale, kui sinus saab nende abil iseenda teejuht.

Grupitööd viib läbi transpersonaalne psühhoterapeut ja coach ning koolitaja Kristina Tamm

Eelregistreerumine kohustuslik, sest osalejate arv on piiratud.

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
0 25.00 EUR
20.00 EUR

  


 
Koduleht Elitec'st