]

Kõik mida sa lood on kunst

Kosmiline siug MP3

> Audioraamatud >Kosmiline siug MP3

EESTI KEELNE AUDIOFAIL MP3 raamatust:  Jeremy Narby  „Kosmiline siug" (2018) - DNA ja teadmiste lätted + raamatus olevad  ILLUSTRATISOONID ja PILDID. 
Pikkus 7 h 42 min. Pilves kuulatav.


Kui Sind huvitab tundmatu, uus ja huvitav, siis see on raamat, mis võib avada täiesti uued teadmiste universumid. Ayahuascatee – Brasiilia šamaanide imejook, on viimasel aastakümnel jõudnud lääne ühiskonda, kuid on ikkagi enamiku inimeste jaoks tundmatu sõna, rääkimata teadmisest selle maitsest. Antropoloog Jeremy Narby tutvus ayahuascaga Brasiilias, taime kodumaal ja selles teoses kirjutab ta oma isiklikust avastusretkest, mis algab osalemisega iidsel tseremoonial ja lõppeb tänapäeva molekulaarbioloogia radadel. Ning kogu see rännak toimub lihtsas ja arusaadavas keeles. Raamatus seotakse kokku tänapäevased teadusuuringud DNA-st ja šamaanide vaimsed nägemused, hoolimata sellest, kui erinevad need maailmatõlgendused ka esialgu tunduvad.
 
Tellides nõustub klient mitte kopeerima, jagama, müüma, vahetama või muid materjalide levitamise mooduseid kasutama kõikide audioraamatute puhul. Keelatud on ka jagada enda isiklikke ligipääsulinke. Ostetud MP3 audioraamat on ainult personaalselt kasutamiseks mõeldud makse teostanud Kliendile.

Peale arve tasumist saad mõne päeva jooksul piltide ja audio lingid oma meilile.

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Tellides nõustub klient mitte kopeerima, jagama, müüma, vahetama kõikide audioraamatute puhul. Keelatud on ka jagada enda isiklikke ligipääsulinke. Ostetud MP3 audioraamat on ainult personaalselt kasutamiseks mõeldud makse teostanud kliendile 96 17.00 EUR
 
«
» 
Koduleht Elitec'st